O mnie

Dzień dobry, witam w sklepie internetowym RybieUdko.pl gdzie główny asortyment stanowią komiksy.O sklepie RybieUdko.pl

Sprzedażą komiksów zajmuje się od 7 lat. Do niedawna robiłem to tylko na Allegro – możesz mnie znaleźć tam pod nickami:

Sephiryt - https://allegro.pl/uzytkownik/24793888/oceny

i

Rybieudko - https://allegro.pl/uzytkownik/47172472/oceny

Pod powyższymi linkami znajdziesz również potwierdzenie, że masz do czynienia z uczciwym sprzedającym.

Niestety współpraca z tym portalem jest na coraz niższym poziomie zarówno dla kupującego jak i sprzedającego. Regularnie podnoszona prowizja wpływa na ceny sprzedawanych komiksów. Powyższy sklep jest odpowiedzią na tą sytuację. Większą mam radość z faktu, że komiks zakupiony w niższej cenie trafi do pasjonata niż w tym, że zapłacę haracz brytyjskiej firmie czyli aktualnemu właścicielowi Allegro. Dlatego na RybieUdko.pl zawsze znajdziesz komiksy tańsze o minimum 10% od tych wystawionych na Allegro.Kontakt:

Wszelkie pytania proszę zadawać poprzez formularz kontaktowy. W sytuacjach pilnych proszę o telefon 730 450 230 Andrzej

 

Wysyłka: 

Komiksy wysyłam w ciągu 24 godz. do max 48 godz. - dni robocze, od momentu zakupu. 

Komiksy pakuję w karton i kopertę bąbelkową (co wpływa na koszt wysyłki - gabaryt, waga, koszt koperty ) ale dzięki temu komiksy dochodzą w takim stanie w jakim zostały wysłane. Przy zakupie dowolnej ilości pozycji koszt wysyłki nie zmienia się, jest zawsze ten sam.

Cena wysyłki dotyczy adresów w Polsce, koszt wysyłki do innych krajów ustalam na podstawie aktualnej tabeli cen Poczty Polskiej.

Co ważne, nie bawię się w spamowanie skrzynki pocztowej kupującego. Nie informuję o tym, że wyślę, wysłałem itd. W ciągu 24 godz, max 48 godz od zakupu komiksy są wysłane i już.

  

Opisy stanu komiksu:

Komiksy zwykle pochodzą z drugiej ręki, choć spora część to komiksy nowe. Zdjęcia przedstawiają sprzedawany komiks. Przykładam dużą wagę by opisy były dokładne i rzetelne. Uczciwie opisuję ewentualne mankamenty. Zwykle się nie mylę, lecz kiedyś może będzie ten pierwszy raz gdy czegoś nie zauważę, bądź moja ocena stanu będzie inna niż osoby kupującej. Proszę wtedy o kontakt i sprawę załatwimy. Zwroty:

Nie prowadzę darmowej biblioteki, nie „wypożyczam” komiksów do poczytania. Ale jestem osobą która bierze odpowiedzialność za własne błędy więc jeśli jesteś uczciwym kupującym to zapewniam Cię, że trafiłeś na uczciwego sprzedającego. Wszystko w myśl zasady: szanujmy się wzajemnie a obydwaj będziemy zadowoleni z transakcji.

Dziękuję za zapoznanie się z powyższą treścią, pozdrawiam serdecznie RybieUdko.pl