×

KAPITAN ŻBIK komplet 53 zeszytów w I wydaniu

13515.00 zł

Kontynuuj zakupy

Przedmiotem sprzedaży jest komiks:

KAPITAN ŻBIK komplet 53 zeszytów w I wydaniu

wydanie - SPORT i TURYSTYKA

Stan - pięknie zachowany zestaw, bo ktoś, kiedyś, wpadł na pomysł by zlecić introligatorowi zamknięcie komiksów w grubych, twardych oprawach. Niektóre z zeszytów mają jakieś niewielkie mankamenty, ale zdecydowana większość z nich jest w stanie idealnym. Cały zaś zestaw, robi mega wrażenie. Ten papier, ten stan.. część z nich już niedostępna, a tu proszę, są! :) Perła każdej kolekcji!

Zabrakło mi pomysłu jak zaprezentować cały zestaw. Chyba się nie da..? Na zdjęciach pokazałem stan pierwszego tomu. Wiadomo, ze względu na wiek komiksów, im dalsze tomy, tym stan zachowania lepszy. Ale nawet przy tym pierwszym tomie, nie ma powodów do narzekania, wręcz przeciwnie, po wzięciu go do ręki, na twarzy pojawia się zachwyt. Sprawdziłem to na kilku znajomych kolekcjonerach komiksów :)

W związku z tym, że cena komiksów nie jest niska, PROSZĘ O NIE KLIKANIE "KUP TERAZ". Mocno zachęcam do obejrzenia zestawu, i dopiero potem podjęcia decyzji. Komiksy można obejrzeć w Warszawie na Mokotowie - lub jest też możliwość ich dostarczenia. Wszystko do ustalenia.